Biz Kimiz?

13 yıl önce başlayan kahve tutkumuz ile uzun ve zorlu yollar kat ederek 300 ‘ü aşkın sayıda farklı konseptlerde bayilikler verdik. Bu zaman zarfında kahve sektöründe tecrübe kazanarak ve bilgi birikimimiz sayesinde sektörün öncü firmalarından biri haline geldik.

2016 yılında devir aldığımız “Kahve Sokağı” markasını 16 şubeden 40 şube sayısına ulaştırdık. Doğru noktalarda, doğru yatırımcılarımızla beraber Kahve Sokağı olarak büyük bir aile olduk. Hedeflerimiz her zaman yenilikçi ve sektöre yön veren bir marka olmak yolunda yön aldı. Bu yenilikçi hareketimize en çok katkıda bulunan öğe bayilik görüşmelerimiz oldu. Yatırımcılarımızın tüm istek ve taleplerini, uzun ama keyifli bir araştırma-geliştirme sürecinden sonra yeni bir konsept oluşturmaya karar verdik.

Coffee Street markasının konseptini siz kahve severlerle, kendi işinin patronu olmak isteyenlerle ve karlı bir iş sahibi olmak isteyen yatırımcılarımızla paylaşıyoruz.

Coffee Street

Misyon

Amacımız misafirlerimizin rahat ve güvenilir bir ortamda en lezzetli ve kaliteli ürünleri tadarak memnuniyetlerini en üst seviyeye çıkarmak.

Vizyon

Hedefimiz kendini sürekli geliştiren, yeniliği takip eden, sürdürebilirliği amaç edinmiş ve sektöre öncülük eden marka olmak.

Coffee Street